>> HAKKIMIZDA <<

 

 Özel Aksaray erkek öğrenci yurdu 130 öğrenci kapasiteli 5 kat 1 bodrum katından oluşuyor. Binamız asansörlü ve yedek su deposu ve jeneratör bulunmaktadır. Doğalgazla ısınmakta olan yurdumuzda 24saat sıcak su mevcuttur. Elektrik su ve ısınma ile oluşacak teknik arızalar için 24 saat hizmet verecek teknik elemanlarımız vardır.

Yurdumuzun yangına karşı korunması için gerekli işlemler güvenlik elemanı denetiminde titizlikle yürütülmektedir. Yangın merdiveninin her kattan çıkışı bulunmaktadır. Yangın tüpleri yönetmeliklere uygun şekilde periyodik bakımı yapılarak kullanıma hazır durumda muhafaza edilmektedir.

Odlarımız 2-3-4 kişilik olup bağlantısız internet eşit standartlarda ve ev sıcaklığını aratmayacak şekilde tasarlanmış öğrencilerimizin rahatı için özenle hazırlanmıştır.

Temel ilkesi öğrenci memnuniyeti ve etkili iletişim olan yurdumuzda öğrencilerimizin rahatı konforu ve güvenliği için gerekli olan tüm düzenlemeler titizlikle yerine getirilmektedir.

Yurdumuz Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak çalışmaktadır. MEB tebliğine göre yönetilmektedir. Yurdumuzda uygulanmakta olan kurallar giriş-çıkış saatleri ve disiplin yönetmeliği bu tebliğler esas alınarak hazırlanmıştır.